Warsztaty "Dotknij Muzyki"

Opis

MIŁKA:

 1. ZAWSZE MARZYŁAM, ŻEBY WSZYSTKO POŁĄCZYĆ! POŁĄCZYĆ TO CO CZUJĘ NA SCENIE GDY JAKO DYRYGENTKA PROWADZĘ LUDZI, ICH GŁOSY, ICH SERCA, wtedy gdy dotykam ich dusz i najgłębszej z możliwych do wyobrażenia – WRAŻLIWOŚCI.
  OD 10 LAT WIEM, że moją marką są słowa „Dotknij Muzyki”!
  Chcę Ci to pokazać i dać odczuć! To wielka przyjemność!
  NA TYCH WARSZTATACH CHCĘ CI DAĆ POZNAĆ siebie, Twój głos, Twoją wrażliwość, Twoje serce, wrażliwość drugiego człowieka, ważność na niego…
  Chcę żebyś zanurzył/a dłonie w glinie i stworzył/a dzieło najpiękniejsze – bo Twoje własne – Agnieszka Ci wszystko wyjaśni… to prostsze niż myślisz 🙂
  Chcę żebyś zanurzył/a pędzel w farbie i prowadzona pięknymi dźwiękami, cudowną przyrodą Gór Izerskich, stworzył/a obraz muzyki jaką od zawsze nosisz w swoim sercu – pomoże Ci w tym Kasia – malarka, której obrazy przypominają ukwiecony raj…”

 2. „Będziemy śpiewać” – jednym głosem i wielogłosie. Będziemy tworzyć improwizację muzyczne i śpiewać radosne piosenki pełne słońca i dziecięcego szczęścia. Będziemy śpiewać głosem zdrowym i w pełni brzmiącym. Będziemy tańczyć śpiewając! Będą pieśni prastare, wielogłosowe, ludowe, wielogłosowe i kanony. Będą instrumenty, których brzmienie zachęci Cię do śpiewania, nucenia i mruczenia. Będziemy dawać sobie radość swoją obecnością w muzyce i sztuce.”

 3. Śniadanka przygotuje dla nas nasza Gospodyni, będą zdrowe, pełne owoców i warzyw oraz nabiału zakupionego od izerskich gospodarzy. Obiadki najzdrowsze pod słońcem przygotują dla nas utalentowane dziewczyny z sąsiedniej wioski. A kolacje będziemy tworzyć sami – bo najlepiej się rozmawia, śpiewa i poznaje przy wspólnym tworzeniu jedzonka!”

 4. Plener zachęca do spacerów, nie tylko tuż za płotem zobaczysz piękny krajobraz – może zechcesz go namalować? Obok jest stadnina koni! No i pojedziemy na wycieczkę! Rozśpiewaną – ma się rozumieć” 🙂


O Miłce:

Napiszę o sobie… ale kto mnie zna, ten wie wszystko 🙂

O Kasi:

Jest fantastyczną Kobietą, niezwykłą Malarką…

O Agnieszce (gospodyni obiektu) i jej rodzinie:

Wśród zgiełku i pośpiechu codzienności miasta, czułam, że potrzebuje zmiany.
Przeprowadziliśmy się na izerską wieś, gdzie znaleźliśmy swoje miejsce na ziemi, a moje marzenie o spokojnym życiu, w harmonii z naturą i własnymi pasjami, stało się rzeczywistością.
Otworzyliśmy nasze drzwi dla rodzin szukających ucieczki od codzienności, stworzyliśmy miejsce, gdzie czas płynie wolniej. W ogrodzie pełnym kwiatów i zielonych zakątków, można odpocząć i cieszyć się spokojem.
W mojej pracowni ceramicznej możesz odkryć urok i spokój tworzenia z gliny, przenieść się w świat rękodzieła i pozwolić sobie na chwilę relaksu oraz kreatywności. Tutaj każdy może może być artystą.

LOKALIZACJA

Watch john's speech

Watch how John INSPIRES CHANGE.

Elevating The Key Systems That Shape People's Future